3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr
Start Sigorta Çalışma Prensipleri
Start Sigorta Çalışma Prensipleri

Sigorta hizmetlerinin kalitesinin en belirleyici öğeleri; uzmanlık, şeffaflık, dürüstlük ve deneyimdir. Bir sigorta firmasında bulunması gereken başlıca özellikler bunlardır. Bunun yanında sigorta şirketlerinin en önemli ve asli görevleri; müşterilerini bilgilendirmek, ihtiyaçları tam ve doğru olarak belirlemek, hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi yapmaktır. Start Sigorta, bütün bu etkenlerin farkında olarak hizmet vermekte, en uygun sigorta tekliflerini sunmakta ve bu konuda müşterilerini en doğru ve eksiksiz şekilde bilgilendirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Start Sigorta, verdiği sigortacılık hizmetinde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmektedir. Sigortacılığın alışılagelmiş sınırlarının dışına çıkarak müşterilerinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda, onların karlılığını hedef alarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda bugüne kadar pek çok müşterisinin beklentilerini karşılamış ve memnun kalmalarını sağlamıştır.

Firmamız, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen çalışmaları ile müşteri tatminini hedefler ve bunun devamlılığı için daima çaba sarf eder.

En Uygun Fiyat Garantisi

Start Sigorta, kuruluşundan günümüze değin müşterileri için en uygun fiyat garantisi ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Hasar takip konularında hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı kendisine amaç edinmiş firmamız, hizmet kalitesini çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için gösterdiği çaba ile sektörde hatırı sayılır bir konumda yer almayı başarmıştır.

Hızla gelişen internet teknolojilerine ayak uyduran firmamız, giderek yaygınlaşan online alışveriş sistemine ayak uydurmuş ve yaptığı ayrıntılı analizler ile bu sistemi sigortacılık sektörüne uyarlamayı başarmıştır. Bu sistem ile hızlı teklif, fiyat karşılaştırması ve hasar destek gibi hizmetlerin en hızlı ve güvenilir şekilde karşılanması ve sonuca bağlanması amaçlanmaktadır.

Güvenilir Hizmet

Start Sigorta, sektörünün en güvenilir sigorta şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktadır. Zorunlu trafik sigortası, sağlık sigortaları, kasko sigortaları, filo kiralama sigortaları, zorunlu deprem sigortaları ve nakliyat sigortaları gibi hizmetlerini işinde profesyonel ekibi ile ihtiyaç analizi doğrultusunda en uygun teminatları belirler ve müşterilerinin en doğru tercihleri yapmaları konusunda hassas davranır. Start Sigorta; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve en uygun fiyat garantisi ile daima müşterilerinin hizmetinizdedir.