3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr
Hakkımızda
Hakkımızda

Start Sigorta ‘’Ufuk Özsöz’’ ve ‘’Soner Toluç’’ Birleşimiyle sektördeki 20 yılı aşkın deneyimi bir çatı altında toplayarak sigortacılığa farklı bir bakış açısı ile bakmayı başarabilen bir yapıyla 2013 yılında ‘’Start Sigorta Acentelik Hizmetleri’’ ni faaliyete geçirmiştir. Açılışından sonra ilk yılında ‘’Dubai Sigorta Acenteler Birincisi’’ ünvanını almıştır.

Start Sigorta bünyesinde bulunan 12 sigorta şirketi ile müşterilerine sigortacılığın alışılagelmiş çıkararak, tamamen müşterinin karlılığını hedef alma ve danışmanlık hizmeti ile birlikte 2000 müşterisini memnun etmeyi başarmıştır.

Kuruluşundan bugüne müşterilerine en iyi fiyat, güvenilir hizmet, 7/24 destek, hasar takip gibi konularda en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Online sigortacılık platformuyla daha geniş kitlelere aynı kaliteyi sunabilmek için ‘’Start Sigorta’’ markasıyla sektörde yerini almıştır.Hızla gelişen internet teknolojileriyle birlikte ülkemizde yaygınlaşan online alışveriş sistemi, detaylı analizlerle sigortacılık sektörüne uyarlanmıştır. Hızlı teklif, hasar destek, fiyat karşılaştırması gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı, en güvenilir şekilde karşılamak ve en uygun hizmetle sonuca ulaşmak amaçlanmıştır.

Sektörün en güvenilir sigorta şirketleriyle iş ortağı olan ‘’Start Sigorta’’, Sağlık sigortaları, Zorunlu trafik sigortaları, Kasko sigortaları, Filo Kiralama Sigortaları, Konut sigortaları, Ferdi kaza sigortaları, Nakliyat Sigortaları ve Zorunlu deprem sigortaları konusunda uzman ve dinamik ekibiyle, ihtiyaç analizi doğrultusunda en uygun sigorta paketlerini ve teminatları belirleyerek müşterilerimizin en doğru tercihi yapmaları konusunda ki hassasiyetiyle ön plana çıkmaktadır.