3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr

Hasar Hizmetleri

01
Hasar Anında Arayın!
Kaza tespit tutanağını doldururken size destek verelim. Gerekiyorsa hemen bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlayalım. En yakın servisin adresini bulup, sizi yönlendirelim.
02
Hasar Dosyanızın Açılması
Hasar dosyanız servis tarafından açılacaktır. Emin olmak isterseniz bizi arayın, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketine ulaştırmanıza yardımcı olalım.
03
İkame Araç Temini
Aracınız tamirdeyken; “ikame araç” isterseniz, sigorta şirketinizle gerekli ayarlamayı yapıp poliçenizde belirlenmiş şartlara göre araç almanızı sağlayalım.
04
Eksper İşlemleri
Eksper raporunun yazılması sürecinde bilgi alamıyorsanız, bize sorun, sigorta şirketinden öğrenip size haber verelim. “Eksper atandı mı? Geldi mi? Rapor yazıldı mı? Rapor şirkete gitti mi?” gibi sorularınız cevapsız kalmasın.
05
Aracınızın Durumu
Servisten aracınızın durumuyla ilgili bilgi alamıyorsanız; sizin adınıza sigorta şirketinizden gerekli bilgileri alıp aracınız daha ne kadar serviste kalacak, ne zaman serviste çıkacak gibi konuları size haber edelim.
06
Hasar Tutarı, Parça Temini
Hasar tutarı, uygulanacak onarım, parça tedariği, pert olduysa rayiç bedeli gibi konularda talepleriniz varsa sizin adınıza sigorta şirketine iletelim, sigorta şirketlerinin görüşlerini istekleriniz yönünde yapması için aracı olalım.
07
Hasar Ödemesi ve Takibi
Araç onarımınız anlaşmalı olmayan bir serviste yapıldıysa; hasar ödemenizin zamanında yapılması için gerekli takibi yapalım.
08
Aracınızın Teslim Edilmesi
Araç onarımı tamamlandı ama sigorta şirketinizden teslim yazısı gelmiyorsa; sizin adınıza şirketle iletişim kurup sürecinizi hızlandıralım.
09
Kazasız Günler Dileriz!
Siz de Start Sigorta ile hasar sürecini hızlı ve sorunsuz geçirmek istiyorsanız kasko ya da trafik sigortanızı bizden satın alın, sigortalı hayatın huzurunu yaşayın.