3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr
En Düşük Primli Kasko Bizde
En Düşük Primli Kasko Bizde

Her gün trafiğe milyonlarca araç çıkıyor. Bu araçların trafiğe her çıktıklarında kaza ile karşı karşıya kalma ihtimalleri bulunmaktadır. Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu büyük şehirlerde bu kaza riski oranı çok daha yüksektir. Sürücülerin dikkatsizliği ve araçlarda meydana gelen teknik hatalar kazaların en önemli nedenidir. Bu kazalar nedeniyle araçlarda maddi hasarlar meydana gelebildiği gibi kişilerin yaralanmaları ya da ölümleri ile de sonuçlanabiliyorlar. Böyle durumlar için devreye kasko giriyor. Kasko poliçelerine dâhil olan avantajlar, meydana gelebilecek kazaların sonuçları ile ilgili güvenceler sunuyor.

Sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firma olarak en düşük primli kasko fırsatı sunmaktayız. Bunun için çalıştığımız 18 farklı şirketten ayrı ayrı teklifleri karşılaştırır ve en sonunda en düşük primli teklifi tarafınıza sunarız. Kasko yaptırmak için başka şirketlerde vakit kaybetmenize gerek yok. Bizimle iletişime geçerek en uygun primli kaskoyu satın alabilirsiniz.

Neden Kasko Yaptırılmalı?

Kasko, sizi ve aracınızı güvence altına alan bir sistemdir. Aracınızın kazaya uğraması, çalınması ya da çalınma girişimi sırasında doğacak tüm maddi hasarlar, kasko şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca kaskonun aracınızın zararını karşılaması için illa ki trafikte olmanız da gerekmez. Aracınız park halindeyken biri gelip çarptığında da kasko şirketi oluşan zararı karşılamaktadır.

Olası bir kazada hem sürücü hem de beraberindeki yolcular zarar görebilir. Bu durumda meydana gelen yaralanmalar nedeniyle oluşacak hastane masrafları da kasko tarafından karşılanmaktadır. Kasko şirketiniz, anlaşmalı hastanelerde ayakta ya da yatarak tedavi dâhilinde ne gerekirse karşılamaktadır.

Bunların yanında deprem, fırtına ve sel gibi doğal afetler sonucunda aracınızın zarar görmesi gibi durumlarda da zararınız kasko şirketiniz tarafından karşılanır. Ancak bu durumların kasko poliçesine eklenmesi gerekmektedir. Yine terör olaylarından kaynaklanabilecek hasarların da ek olarak poliçede yer alması sağlanabilir. Yine bir kaza sonucunda kaskonuzdan yararlanabilmeniz için alkol kullanmamış olmanız gerekmektedir. Eğer alkollü halde kaza yaparsanız kasko şirketiniz hiçbir masrafınızı karşılamaz. Siz de bizimle irtibata geçerek en düşük primli kasko fırsatlarından yararlanabilir, aracınızı güvence altına alabilirsiniz.