3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr
Blog
 • En Düşük Primli Kasko Bizde
  Her gün trafiğe milyonlarca araç çıkıyor. Bu araçların trafiğe her çıktıklarında kaza ile karşı karşıya kalma ihtimalleri bulunmaktadır. Özellikle trafiğin çok yoğun olduğu büyük şehirlerde bu kaza riski oranı çok daha yüksektir. Sürücülerin dikkatsizliği ve araçlarda meydana gelen teknik hatalar kazaların en önemli nedenidir. Bu kazalar nedeniyle araçlarda maddi hasarlar meydana gelebildiği gibi kişilerin yaralanmaları ya da ölümleri ile de sonuçlanabiliyorlar. Böyle durumlar için devreye kasko giriyor. Kasko poliçelerine dâhil olan avantajlar, meydana gelebilecek kazaların sonuçları ile ilgili güvenceler sunuyor.
  Devamı...
 • Start Sigorta Çalışma Prensipleri
  Sigorta hizmetlerinin kalitesinin en belirleyici öğeleri; uzmanlık, şeffaflık, dürüstlük ve deneyimdir. Bir sigorta firmasında bulunması gereken başlıca özellikler bunlardır. Bunun yanında sigorta şirketlerinin en önemli ve asli görevleri; müşterilerini bilgilendirmek, ihtiyaçları tam ve doğru olarak belirlemek, hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi yapmaktır. Start Sigorta, bütün bu etkenlerin farkında olarak hizmet vermekte, en uygun sigorta tekliflerini sunmakta ve bu konuda müşterilerini en doğru ve eksiksiz şekilde bilgilendirmektedir.
  Devamı...
 • Stop Loss Poliçeleri Nedir
  Reasürans; sigorta edilen bir riskin, belli bir kısmının ya da tamamının yeniden sigortalanmasına verilen isimdir. Sigorta şirketleri, güvenceleri altındaki risklerde büyük hasarların aynı zamana denk gelmesi gibi bir duruma karşı, ödemeler ile ilgili sıkıntıya düşmemek için reasürans ya da diğer adıyla mükerrer sigorta yaptırırlar.
  Devamı...
123