3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin,
bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan
fiyat avantajından faydalanın
0216 290 66 30 7/24 bize ulaşabilirsiniz
info@startsigorta.com.tr
Blog
 • Hasar Anında Yapılması Gerekenler
  Trafik kazaları, genellikle kural tanımayan sürücüler ya da yoğun trafik sonucunda meydana gelir. Bu kazalar sonrasında sigorta ya da kaskonun sağladığı güvencelerden yararlanabilmek adına yapılması gerekenler bulunmaktadır. Hasar anında yapılması gerekenler eksiksiz olarak gerçekleştirilirse, daha sonra yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmiş olur. Peki, hasar anında yapılması gerekenler nelerdir?
  Devamı...
 • Ayakta Tedavi Teminatı Nedir ve Hangi Tedavi Harcamalarını Kapsar?
  Sağlık sigortası bulunan kişiler, temelde iki farklı güvenceye sahip olabilirler. Bu güvenceler arasında; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı yer almaktadır. Kişiler talep etmeleri halinde bu iki teminatı da satın alabilirler. Bu nedenle bireylerin istekleri ve beklentileri en doğru şekilde belirlenmeli ve sağlık sigortasın avantajlarından yararlanmaları sağlanmalıdır.
  Devamı...
 • KAZA TESPİT TUTANAĞI
  DİKKAT!!! Aşağıdaki durumlarda bu tutanak DOLDURULMAYACAKTIR. Bu durumlarda 155 veya kaza mahalli Jandarma bölgesiyse 156 numaralı telefondan trafik zabıtasına haber veriniz.
  Devamı...
 • Aracım El Değiştirdiğinde Genişletilmiş Kasko Sigorta Poliçem de El Değiştirir Mi?
  Genişletilmiş kasko; kaza sırasında araçları, sürücüyü ve araçların içerisinde yer alan diğer bireyleri güvence altına alan sigorta çeşididir. Bu sigorta; çarpma, çarpılma, hırsızlık ve yanma gibi temel kasko sigortası hasarlarını karşılamaktadır. Ancak aynı zamanda araç sahiplerinin istekleri doğrultusunda poliçeye ekstra teminatlar da eklenebilir. Bahsedilen bu ek teminatlar arasında terör olayları, doğal afetler ve toplumsal hareketlerden kaynaklı hasarlar yer almaktadır.
  Devamı...
 • Sigorta Sorgulama
  Sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat – sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı – teminat gibi özellikleri karşılaştırma imkanı sunan bir hizmettir. Sigorta sorgulama ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigorta poliçesine ulaşırsınız. Start Sigorta’nın sunduğu araç kasko, trafik ve özel sağlık sigortası branşlarındaki sigorta sorgulama hizmeti ile 20 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsiniz.
  Devamı...
 • Hasar Anında
  Kasko hasarlarında istenecek evraklar, hırsızlık hasarlarında istenecek evraklar, yangın hasarlarında istenecek evraklar
  Devamı...
 • Bireysel Sağlık Sigortasında ÖBYG Ve Önemi
  Bireysel sağlık sigortası, kişilerin istedikleri doktoru ya da sağlık kuruluşunu seçmelerine olanak tanıyan bir sigorta çeşididir. Sigortalıların herhangi bir kaza veya hastalık nedeni ile ayakta ya da yatarak tedavi masrafları sigorta tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede yüksek meblağlı sağlık giderleri karşılanır ve sigortalıların zor durumda kalmalarının önüne geçer.
  Devamı...
 • Konut Poliçemiz Neleri Kapsar ve Teminatları Nelerdir
  Konut sigortası, binaları güvence altına alan esnek bir sigorta türüdür. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak eşyaları da kapsayabilen bu sigorta türü, beklentilere göre şekillenebilmektedir. Konutların tüm dış etkenlere açık olduğu göz önünde bulundurulursa, konut sigortası yaptırmanın önemi daha iyi anlaşılacaktır.
  Devamı...
 • Motor Kasko Poliçesinde En Düşük Primler Bizde
  Motor kasko sigortası, bazı istisnalar dışında hemen her motosiklete yapılabiliyor. Ancak her sigorta şirketi motosikletlere kasko yapmayabiliyor. Bunun yanında sadece belli özelliklere sahip motosikletlere kasko yapmayı tercih edebiliyorlar. Ancak sayıca az olsa da her motosiklet için kasko yapan sigorta şirketleri de bulunmaktadır.
  Devamı...
 • Nakliyat Poliçesi Hakkında
  Nakliyat sigortası, malların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında oluşabilecek tehlikelere karşı güvence altına alınması için yapılan sigorta çeşididir. Taşımacılık, günümüzde giderek gelişme gösteren bir sektördür. Bu sektördeki gelişmelere paralel olarak ise nakliyat sigortası kavramı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle sigorta kapsamına ticari tehlikeler de dâhil edilmiştir. Taşımacılık esnasında taşınan mallara zarar gelmesi durumunda bu mallar, nakliyat sigortası ile güvence altına alınmaktadır.
  Devamı...
123